PKM PROJEKTEM 10-LECIA W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM

Pomorska Kolei Metropolitalna najciekawszym projektem 10-lecia Polski w UE w województwie pomorskim. Tym razem inwestycja została dostrzeżona w plebiscycie Telewizji Polskiej i Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju pod nazwą „Ale się zmieniło!”. Widzowie i internauci mogli w nim wybierać najciekawsze inwestycje dofinansowane z funduszy europejskich.

Pomorska Kolej Metropolitalna zwyciężyła w plebiscycie „Ale się zmieniło!”, który z okazji 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej zorganizowało Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wraz z Telewizją Polską. Telewidzowie i internauci mogli w nim wybierać najciekawsze ich zdaniem inwestycje w ich regionach dofinansowane z pieniędzy unijnych. PKM wyprzedziła chociażby tak znaczące projekty jak: zabezpieczenie brzegów Morza Bałtyckiego będących w administracji Urzędu Morskiego w Gdyni, budowę drugiego terminalu gdańskiego lotniska, czy rozbudowę Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Już sam fakt, że projekt znalazł się wśród pięciu innych projektów, które uznano za najistotniejsze w ostatnim 10-leciu dla mieszkańców naszego regionu, był dla nas ogromnym wyróżnieniem. Tym większym, że PKM to projekt, który nadal jest w fazie realizacji.

Kolejny raz w ostatnim czasie mieszkańcy Pomorza dostrzegli PKM. W lutym tego roku zdecydowali, że PKM została uznana czwartym najważniejszym wydarzeniem 25-lecia na Pomorzu w plebiscycie organizowanym przez Gazetę Wyborczą – Trójmiasto. Tak duże poparcie społeczne, tylko umacnia nas w przekonaniu, że inwestycja, którą realizujemy jest niezwykle potrzeba i wyczekiwana przez mieszkańców Pomorza. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na nasz projekt.

Pełne wyniku plebiscytu można znaleźć na stronie www.10latwue.pl

Pomorska Kolei Metropolitalna najciekawszym projektem 10-lecia Polski w UE w województwie pomorskim. Tym razem inwestycja została dostrzeżona przez TVP plebiscycie „Ale się zmieniło!”. Widzowie i internauci mogą w nim wybierać najciekawsze inwestycje dofinansowane z funduszy europejskich.

Pomorska Kolej Metropolitalna zwyciężyła w plebiscycie „Ale się zmieniło!”, który z okazji 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej zorganizowała Telewizja Polska. Telewidzowie i internauci mogli w nim wybierać najciekawsze ich zdaniem inwestycje w ich regionach dofinansowane z pieniędzy unijnych. PKM wyprzedziła chociażby tak znaczące projekty jak: zabezpieczenie brzegów Morza Bałtyckiego będących w administracji Urzędu Morskiego w Gdyni, budowę drugiego terminalu gdańskiego lotniska, czy rozbudowę Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Sam fakt, że projekt znalazł się wśród pięciu innych projektów, które uznano za najistotniejsze w ostatnim 10-leciu dla mieszkańców naszego regionu, był dla nas ogromnym wyróżnieniem. Tym większym, że PKM to projekt, który nadal jest w fazie realizacji.

To kolejny raz kiedy mieszkańcy Pomorza dostrzegli PKM. W lutym tego roku zdecydowali, że PKM została uznana czwartym najważniejszym wydarzeniem 25-lecia na Pomorzu w plebiscycie organizowanym przez Gazetę Wyborczą – Trójmiasto. Tak duże poparcie społeczne, tylko umacnia nas w przekonaniu, że inwestycja, którą realizujemy jest niezwykle potrzeba i wyczekiwana przez mieszkańców Pomorza.

This entry was posted in aktualnosci. Bookmark the permalink.

Comments are closed.